Koperty na ofiarę na rok 2020 są do odebrania w przedsionku kościoła lub na chórze.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli przy sprzątaniu świątecznej dekoracji.

Spotkania „Leisure Club” odbywają się we wtorki o godz. 10:00 rano w sali parafialnej naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą poświęcić godzinkę swojego czasu, do uczestnictwa.

Nowym proboszczem naszej parafi został wybrany Ks.Thomas Ryan który będzie na urlopie naukowym do kwietnia 2020 roku.Tymczasową funkcję administratora pełni Deacon Nelson.

Dzisiaj po mszy św. w sali parafialnej przy kawie i ciastku odbędzie sie spotkanie z panią Zofią Rutkowską. Tematem spotkania będzie: “Wspomnienia z wywózki Polaków do Związku Sowieckiego/Radzieckiego w czasie II-giej wojny światowej”. Pani Rutkowska jest wdową po Skarbniku Komitetu budowy Pomnika Katyńskiego w Jersey City.Zapraszamy wszystkich serdecznie.

W następną Niedzielę, 2 Lutego, wspominamy Św. Błażeja męczennika.  W związku z tym otrzymamy błogosławieństwo, połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka.

Druga kolekta w następną niedzielę zostanie przeznaczona na Stowarzyszenie Św. Wincentego a Paulo.  Również –luty to miesiąc prasy katolickiej.  Dziękujemy za wsparcie finansowe na gazetę Diecezji Metuchen, jaką jest „Catholic Spirit”.