Nasz doroczny Piknik Parafialny, odbędzie się w niedzielę, 16 września, natomiast Dinner Dance, w sobotę, 29 września – prosimy o zarezerwowanie tych terminów, by wziąć udział w tych, tak ważnych dla naszej polskiej społeczności, uroczystościach.

Poczynając od pierwszej niedzieli września można będzie zamawiać intencje Mszy Świętych niedzielnych na rok 2019. Intencje będą przyjmowane na chórze. Prosimy o nie przekraczanie limitu trzech intencji na rodzinę, aby każdy miał możliwość tej szczególnej Ofiary Mszy Świętej oraz modlitwy całej wspólnoty w swoich potrzebach i dziękczynieniach.

Dziękujemy wszystkim pielgrzymom, którzy wzięli udział w tegorocznej 31-tej Pieszej Pielgrzymce do Amerykańskiej Częstochowy, wypraszając szczególne łaski dla naszych rodzin, naszej parafii oraz dla świata.

Stowarzyszenie Św. Wincentego a Paulo, działające przy naszej Parafii, organizuje zbiórkę artykułów szkolnych. Można je wrzucić do specjalnego pojemnika znajdującego się w przedsionku kościoła.

Wakacje zbliżają się ku końcowi. Módlmy się o szczęśliwe powroty naszych parafian oraz naszych bliskich z wakacyjnych wyjazdów.

RSS
Follow by Email
YouTube
YouTube