Penny Social, penny-social czyli tzw. „Chińska Licytacja” odbędzie się w dniu dzisiejszym w sali parafialnej naszego kościoła – początek o godz. 13:00, pierwsze losowanie o godz. 14:30. Wszystkich serdecznie zapraszamy na popołudnie pełne dobrej zabawy, spotkań towarzyskich oraz ciekawych wygranych.

Październik to miesiąc Matki Bożej Różańcowej – będziemy odmawiać różaniec w każdą niedzielę października po mszy św. Zachęcamy w miesiącu październiku do codziennego odmawiania różańca w naszych rodzinach.

Trwa akcja zbiórki szalików, czapek i rękawiczek, które będą przekazane dzieciom z naszej parafii. Donacje można zostawić w przedsionku kościoła.

Następna niedziela, 22 października, to niedziela misyjna – druga kolekta przeznaczona będzie na cele misyjne. Składając ofiarę wspomagasz pracę misjonarzy na całym świecie, jak również w USA.