Serdeczne podziękowania dla tych wszystkich, którzy w dniu wczorajszym uczestniczyli w uroczystości zawieszenia flagi dla uczczenia generała Pułaskiego oraz wszystkich Polaków zamieszkujących Middlesex County.

Dzisiejsza niedziela to dzień Parady Pułaskiego. Autobus na Paradę odjedzie spod naszego kościoła o godz. 12:00. W tym roku p. Mariusz Antonik reprezentuje naszą Parafię pełniąc funkcję Marszałka z Middlesex County, Miss Polonia to Nicole Kubiak. Po paradzie wszystkich jej uczestników zapraszamy na poczęstunek do sali parafialnej.

Październik to miesiąc Matki Bożej Różańcowej – będziemy odmawiać różaniec w każdą niedzielę października (z wyjątkiem dnia dzisiejszego) po mszy św. Zachęcamy w miesiącu październiku do codziennego odmawiania różańca w naszych rodzinach.

Jutro o godz. 7 wieczorem, w kościele św. Szczepana w Perth Amboy, Ojciec John Bashobora z Ugandy, będzie przewodniczył Mszy Świętej o uzdrowienie fizyczne, duchowe i emocjonalne. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

W sobotę 7 października w Sacred Heart Church, po Mszy Św. o godz. 4:30 odbędzie się obrzęd poświęcenia zwierząt.

Trwa akcja zbiórki szalików, czapek i rękawiczek, które będą przekazane dzieciom z naszej Parafii w połowie października. Donacje można zostawić w przedsionku kościoła.

Dzisiejsza druga kolekta zostanie przeznaczona na Society of St. Vincent De Paul.