Otwarta jest lista intencji polskich Mszy Świętych na rok 2018. Intencje można zamawiać na chórze. Prosimy o nie przekraczanie limitu trzech intencji na rodzinę, aby każdy miał możliwość tej szczególnej Ofiary Mszy Świętej oraz modlitwy całej wspólnoty w swoich potrzebach i dziękczynieniach.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włożyli swój wysiłek i pracę w przygotowanie naszego dorocznego Pikniku Parafialnego oraz tym, którzy w nim uczestniczyli. Piknik był bardzo udany, jedzenie wszystkim smakowało, muzyka oraz gry i zabawy przygotowane przez DJ JAM były bardzo pomysłowe, a obecność nas wszystkich jako wspólnoty parafialnej pokazała, że tak, jak potrafimy się razem modlić, tak również potrafimy się razem bawić.
Dochód z pikniku będzie przeznaczony na opłacenie autobusu, który zawiezie nas 1 października na Paradę Pułaskiego. Marszałkiem tegorocznej Parady, reprezentującym naszą Parafię, jest p. Mariusz Antonik, natomiast naszą tegoroczną Miss Polonia jest Nicole Kubiak.Prosimy o jak najszybszą rezerwację miejsc w autobusie poprzez wpisanie się na listę wywieszoną w przedsionku kościoła.

Również na rzecz Parady, za tygodzien, w sobotę 23 września o godz. 7 wieczorem, w sali parafialnej naszego kościoła, zostanie zorganizowany Dinner Dance. Do tańca grać będzie zespół DJ JAM, w programie: Polonez, prezentacja naszego marszałka oraz Miss Polonia, ciepły posiłek, kawa i ciasto. Bilety w cenie : $20 (dorośli), $10 (studenci i młodzież) są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

W sobotę 30 września, dla uczczenia generała Pułaskiego oraz wszystkich Polaków zamieszkujących Middlesex County, będzie miała miejsce uroczystość zawieszenia flagi. Początek uroczystości o godz. 9:30 rano w budynku Middlesex County Superior Court (wejście od Bayard Street).

W poniedziałek 2 października o godz. 7 wieczorem, w kościele św. Szczepana w Perth Amboy, Ojciec John Bashobora z Ugandy, będzie przewodniczył Mszy Świętej o uzdrowienie fizyczne, duchowe i emocjonalne.

W dniu dzisiejszym mija 78 rocznica napaści Zwiazku Sowieckiego na Polskę. Módlmy się, aby systemy totalitarne nie miały miejsca we współczesnym świecie.