Otwarta jest lista intencji polskich Mszy Świętych na rok 2018. Intencje można zamawiać na chórze. Prosimy o nie przekraczanie limitu trzech intencji na rodzinę, aby każdy miał możliwość tej szczególnej Ofiary Mszy Świętej oraz modlitwy całej wspólnoty w swoich potrzebach i dziękczynieniach.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasz doroczny Piknik Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 10-go września. Otwarcie bramy o godz. 13:00, początek zabawy o godz. 14:00. Bilety w cenie: $20 (dorośli), $10 (studenci i młodzież), są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Prosimy o donację fantów, aby zrobić kosze na loterię.
Dochód z pikniku będzie przeznaczony na opłacenie autobusu, który zawiezie nas na Paradę Pułaskiego w pierwszą niedzielę października. Marszałkiem tegorocznej Parady, reprezentującym naszą Parafię, jest p. Mariusz Antonik, natomiast naszą tegoroczną Miss Polonia jest Nicole Kubiak. Będzie również Miss Polonia z Uniwersytetu Rutgers. Chętnych do pomocy przy organizacji pikniku prosimy o wpisanie swoich nazwisk oraz numerów telefonu na listę wywieszoną w przedsionku kościoła.

Również na rzecz Parady Pułaskiego, w sobotę 23-go września o godz. 7 wieczorem, w sali parafialnej naszego kościoła, zostanie zorganizowany Dinner Dance. Do tańca grać będzie zespół DJ JAM. Cena biletów taka, jak na piknik.

W poniedziałek 2 października o godz. 7 wieczorem, w kościele św. Szczepana w Perth Amboy, Ojciec John Bashobora z Ugandy, będzie przewodniczył Mszy Świętej o uzdrowienie fizyczne, duchowe i emocjonalne. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dzisiejsza druga kolekta przeznaczona jest na Saint Vincent De Paul Society.

Druga kolekta w następną niedzielę zostanie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.