Trwa miesiąc maj, poświęcony naszej najlepszej Matce Maryi oraz wszystkim matkom, za które modlimy się w tym miesiącu w sposób szczególny. Po dzisiejszej mszy św. zostańmy wszyscy na nabożeństwo majowe, w trakcie którego odśpiewamy wspólnie Litanię Loretańską. Pamiętajmy o odmawianiu jej każdego dnia maja w naszych domach, by poprzez wstawiennictwo najlepszej Matki, uprosić potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny, naszej Parafii, naszych Rodzin i nas samych.

W najbliższą niedzielę, 4 czerwca, przypada Święto Zesłania Duch Świętego, tzw. „Zielone Świątki”. Święto to w tradycji chrześcijańskiej obchodzone jest 50 dni po Zmartwychwstaniu Pańskim jako ukoronowanie i zakończenie okresu wielkanocnego.

Gratulacje dla Julii Hanna, która otrzymała stypendium w wysokości $500 z organizacji „ Nights of Columbus” w New Brunswick.

Druga kolekta w następną niedzielę zostanie przeznaczona St. Vincent De Paul Society.

Do końca okresu wielkanocnego, czyli do 4 czerwca trwa zbiórka funduszy na rzecz naszej Parafii, naszej Diecezji oraz na rzecz biednych i potrzebujących! Dzięki Waszej ofiarności jesteśmy coraz bliżej realizacji zamierzonego celu!